Zvolte si typ nemovitosti

Domy

prodané prodané prodané prodané prodané prodané prodané prodané prodané prodané prodané prodané prodané prodané Prodej novostavby rodinného domu o dispozici 5kk a velikosti 142 m2 se zahradou v Kaplici rezervované Prodej novostavby krajního řadového domu o dispozici 5kk a velikosti 144 m2 se zahradou v Kaplici
Volné
Rezervované / Prodané

Zarezervujte si váš nový dům ještě dnes

Koupí domu vás provedeme od A do Z 

Prodej nadstandartního bytu 3+1 v ulici Budivojova v Českých Budějovicích

4.950.000 ,-
Celkem 13 fotografií, zobrazit všechny
Připojené soubory:
Prodejce:
realitní makléř: Andrea Kopnická
Andrea Kopnická
telefon: +420776333304
rk@buca-group.cz
Cena:
4.950.000 ,-
Popis nemovitosti:

Exkluzivně Vám nabízíme prodej nadstandardně vybaveného bytu 3+1 po celkové rekonstrukci z roku 2020, v ulici Budivojova v Českých Budějovicích. Bytový dům byl postaven v roce 1969, v roce 2013 revitalizována střecha a výtahy.

Na ploše 64m2 naleznete vše, co budete ke spokojenému životu ve městě, ale přitom s výhledem na jihočeská pohoří, potřebovat. Součástí bytového domu je samozřejmě kolárna i kočárkárna, sklep je zabezpečen bezpečnostními dveřmi, na přání majitelů je navíc dodatečně vyzděný. Do bytu se dostanete klasickým či nákladním výtahem, který využijete hlavně při stěhování. Elektřina (3×16) je celkově zavedena v mědi, uložena v sádrokartonových podhledech během rekonstrukce v roce 2020 a přidána minerální vata kvůli odhlučnění celého prostoru. Topení je řešeno radiátory v každé místnosti, jejichž součástí jsou smarthlavice pro regulaci vytápění. Dalším exkluzivním benefitem tohoto bytu jsou klimatizační jednotky značky Daitsu od firmy Kostečka, s WIFI připojením a smart ovládáním.
V celém bytě jsou datové rozvody a v každé místnosti je datová zásuvka. Byt má internetové připojení od společnosti STARNET optickým vláknem (rychlost až 1000mbs).
V kuchyni je k dispozici indukční varná deska, vestavná myčka nádobí a lednice. V kuchyňském prostoru naleznete dostatek úložného prostoru, trouba je opatřena bezpečnostním sklem.


Samotný byt je zabezpečen bezpečnostními dveřmi, které izolují nežádoucího zvuky z chodby. Byt je perfektně dispozičně vyřešen, v zádveří je prakticky myšleno na věšák, botník , dále na místnost s prostornou skříní a serverovnou na datové kabely a kamerový systém. V obýváku, stejně tak jako v celém bytě, nechají majitelé po domluvě veškeré vybavení, úložných prostor nabízí každá místnost dostatek (zn. Ikea v záruce). V koupelně při případné změně vany je myšleno i na osoby se sníženou pohyblivostí, v ten moment by byl celý byt bezbariérový. Celá koupelna je vyzděna Ytongem, rekonstruována v roce 2016. Balkon nalezneme v ložnici, kde příjemně prosvětlí celý prostor. Dveře ve všech místnostech jsou zašupovací, kvůli šetření prostoru, nejvyšší kvality značky Sapeli. Jednoduše řečeno – přijďte se podívat na jedinečnou nabídku uprostřed centra, s veškerou občanskou vybaveností, které nebudete mít co vytknout. Budeme se na Vás těšit na prohlídce!

Typ nemovitosti:
Byt
Číslo nemovitosti:
2024007
Operace:
Prodej
Vlastnictví:
Osobní
Adresa:
České Budějovice
Budivojova 1513/21
Podlaží:
10. podlaží
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Panelová
Umístění objektu:
Centrum obce
Komunikace:
Dlážděná, asfaltová
Vydaný certifikát:
C - Úsporná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 58' 59.421"N, 14° 28' 4.768"E
zoom